Hakkımızda

Biz Kimiz? Gediz Plastik Kurumsal

2007 yılında, Gediz Organize Sanayi Bölgesinde, polipropilen oluklu levha üretimi ve şekillendirmesi yapmak üzere kurulan ve 25.000 m²`si kapalı olmak üzere,36.600 m² alanda üretim yapan Gediz Plastik A.Ş.; "Gediz" markasının sektördeki 38 yıllık deneyimini arkasına alarak genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

Teknolojisi, tecrübesi, üretim hacminin büyüklüğü, kaliteli ve sağlam insan kaynağı ile proaktif yönetim anlayışı firmanın en göze çarpan üstün özelliklerindendir.

Son teknolojiye sahip levha üretim ve konfeksiyon (şekillendirme) hatlarıyla ülkemizin önde gelen sektör ve şirketlerine hizmet veren firmamızda, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi uygulanmaktadır.

Vazgeçemediklerimiz

  • Mutlak müşteri memnuniyeti
  • Kalite
  • Disiplin
  • Profesyonel Hizmet

Vizyon ve Misyonumuz

Müşterilerinin en önemli isteği olan "kaliteli ürünü, en ekonomik şekilde, tam zamanında teslim almak" anlayışını, tüm birimleriyle hisseden ve ona göre çalışma biçimini şekillendiren Gediz Plastik A.Ş., iş disiplini ve kalite anlayışından asla taviz vermeksizin faaliyetlerini sürdürmektedir.

Köklü kurum kültüründen kaynaklanan etik değerlere bağlılığı, çağdaş bir platformda yürüttüğü pazarlama faaliyetleri, kalite anlayışı ve "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" hedefleri doğrultusunda piyasaya sunduğu geniş ürün yelpazesi ile, Gediz Plastik A.Ş., ürünlerini süreklilik ve zaman avantajıyla müşterileriyle buluşturmayı ve onlardan gelen talepleri en üst düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır.

Grup Şirketlerimiz